Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Kontakt

Grupa Azoty
Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Ul. Mostowa 30 A
Skrytka pocztowa 163
47-220 Kędzierzyn-Koźle

tel.: +48 77 481 20 00
##opz#at#vgjeppodin.rdb##
Kontakt z osobami
p.o. Dyrektora Jednostki Biznesowej Oxoplast
Maciej Budner
Dyrektor Handlowy Jednostki Biznesowej Oxoplast
Anna Gruszczyńska
Kierownik Biura Produkcyjnego Jednostki Biznesowej Oxoplast
Michał Kasiborski
Formularz kontaktowy

Współadministratorami Państwa danych osobowych są spółki z Grupy Azoty - pełen wykaz spółek znajduje się w Załączniku Nr 1 do Polityki Prywatności Serwisu Internetowego grupaazoty.com i stron w domenie grupaazoty.com. Celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest obsługa zapytań i reklamacji zgłoszonych za pomocą formularza kontaktowego.

Współadministratorzy przetwarzają dane identyfikacyjne i kontaktowe podane przez Państwa w formularzu kontaktowym, tj. imię, nazwisko, nazwę firmy, adres e-mail i numer telefonu. Mają Państwo prawo do żądania od Współadministratorów dostępu do swoich danych osobowych, a także do domagania się ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Mogą Państwo skorzystać z powyższych uprawnień kierując stosowne pismo na adres: ul.  E.  Kwiatkowskiego  8,  33-101  Tarnów, wraz  z dopiskiem „Dane osobowe –Serwis”, lub wysyłając e-mail na adres inspektora ochrony danych Grupy Azoty S.A.: ##xds.ipgcdl#at#vgjeppodin.rdb##.

Pełna treść Polityki prywatności, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, dostępna jest pod adresem grupaazoty.com/polityka-prywatnosci.

Kategorie
Zastosowania
Pełna oferta
Nawozy
zboża ozime
Wyszukiwarka